Lišta soklová Egger 58 hranatá L595 MDF fólia 58x14x2400 mm
Kód: 6260362
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová Egger 58 hranatá L595 je elegantným a praktickým doplnkom, ktorý dokonale oživí každý interiér. S rozmermi 58 x 14 x 2400 mm a kvalitnou MDF fóliou vyniká svojou pevnosťou a odolnosťou, zatiaľ čo jej nadčasový dizajn prispieva k celkovému vzhľadu miestnosti. Okrem estetického prínosu spoľahlivo zakrýva nevzhľadné škáry medzi podlahou a stenou, čím zabezpečuje dokončený a harmonický vzhľad. Montáž je jednoduchá a rýchla, čo znamená, že už čoskoro si môžete užívať krásu a funkčnosť, ktorú tento produkt ponúka. Zvoľte si lištu Egger a premeňte svoj domov na priestor s osobitým štýlom!Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10.56 kg |
| EAN: | 9010897147000 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Dekor/drevina: | Dub |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru: | L595 |
| Číslo dekoru: | L595 |
| Ks v balení: | 10 |
| Odporúčaný dekor prvku k lište: | Dub prírodný |
| Výška: | 58 mm |
| Dĺžka: | 2400 mm |
| Hĺbka: | 14 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
