Lišta soklová Gerflor 60 S024 MDF fólia 60x16,2x2200 mm
Kód: 9930539
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová Gerflor 60 S024 kombinuje eleganciu a funkčnosť, čo z nej robí ideálny doplnok pre váš interiér. S rozmermi 60x16,2x2200 mm skvele zapadá do rôznych priestorových dispozícií, pričom jej MDF fólia poskytuje kvalitný a odolný povrch, ktorý odoláva dennému opotrebovaniu. Týmto spôsobom nielenže chráníte spodok stien pred poškodením, ale aj dodáte miestnosti na štýle a čistote. Vďaka jednoduchému a rýchlemu spôsobu montáže si môžete vytvoriť dokonalý vzhľad vo svojich domovoch bez potreby odborníka. S ňou sa stáva každá miestnosť nielen útulnejšou, ale aj vizuálne atraktívnejšou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 3475710425219 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | NIE |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Kolekcia: | Gerflor 60 |
| Názov dekoru: | S024 |
| Číslo dekoru: | S024 |
| Ks v balení: | 5 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 16,2 mm |
| Dĺžka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 16,2 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
