Lišta soklová Gerflor 60 S189 MDF fólia 60x16,2x2200 mm
Kód: 9930537
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová Gerflor 60 S189 z MDF fólie s rozmermi 60x16,2x2200 mm je ideálnym riešením pre dokončenie vašich interiérov. Jej elegantný dizajn s drevenou textúrou dodáva priestorom na teplej atmosfére a bezchybne harmonizuje s rôznymi typmi podláh. Vďaka kvalitnej MDF fólii je táto lišta odolná voči mechanickému poškodeniu a vlhkosti, čo zabezpečí jej dlhú životnosť a stále atraktívný vzhľad. Jednoduchá inštalácia šetrí váš čas a úsilie, pričom lišta perfektne maskuje dilatačné škáry a elektrické vedenie, čo prispieva k čistote a estetike vášho domova. Obohaťte svoje interiéry o pozornosť k detailom s lištou Gerflor, ktorá kombinuje praktické vlastnosti s moderným dizajnom, letnúcim spôsobom, ako vypichnúť krásu vašich podláh.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 3475710601477 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | NIE |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Kolekcia: | Gerflor 60 |
| Názov dekoru: | S189 |
| Číslo dekoru: | S189 |
| Ks v balení: | 5 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 16,2 mm |
| Dĺžka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 16,2 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
