Lišta soklová Gerflor 60 S201 MDF fólia 60x16,2x2200 mm
Kód: 9930540
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová Gerflor 60 S201 je ideálnym riešením pre dokonale precízny a esteticky príťažlivý vzhľad vašich podláh. S rozmermi 60x16,2x2200 mm sa perfektne prispôsobí širokej škále interiérov, pričom MDF fólia zabezpečuje nielen vysokú odolnosť, ale aj nadčasový dizajn. Tým, že zakrýva medzery medzi podlahou a stenou, prispieva k udržaniu čistoty a ochráni steny pred poškodeniami. Ľahká inštalácia a jednoduchá údržba dodávajú tomuto produktu na praktickosti, čím sa stáva ideálnym doplnkom pre moderné domovy a obchodné priestory. Investujte do kvality, ktorá zmení váš interiér na miesto, kde sa budete cítiť príjemne a pohodlne.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 3475710610301 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | NIE |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Kolekcia: | Gerflor 60 |
| Názov dekoru: | S201 |
| Číslo dekoru: | S201 |
| Ks v balení: | 5 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 16,2 mm |
| Dĺžka: | 2200 mm |
| Hĺbka: | 16,2 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
