Lišta soklová PVC Arbiton INDO Dub Bourbon 10 26x70x2500 mm
Kód: 8410034
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová PVC Arbiton INDO v odtieni Dub Bourbon je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú eleganciu a funkčnosť v jednom. S rozmermi 26x70x2500 mm ponúka ideálne proporcie na vytvorenie harmonického prechodu medzi podlahou a stenou, čím vizuálne zjednocuje priestor. Vyrobená z kvalitného PVC, táto lišta je odolná voči poškriabaniu a vlhkosti, čo zabezpečuje dlhodobú životnosť a bezproblémovú údržbu. Jej prírodný vzhľad dubového dreva dodáva interiéru štýlový nádych, pričom súčasne zakrýva nevzhľadné medzery a káble, čím prispieva k upravenému vzhľadu vášho domova. Zvoľte lištu Arbiton INDO a zveľaďte svoju domácnosť s nádychom luxusu a trvanlivosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 5905167725801 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Štruktúra povrchu: | ÁNO (Wood Structure) |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | INDO |
| Názov dekoru: | Dub Bourbon |
| Číslo dekoru: | 10 |
| Ks v balení: | 10 |
| Výška: | 70 mm |
| Šírka: | 26 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 26 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
