Lišta soklová PVC Arbiton MACK Biela matná 40 60x20x2500 mm
Kód: 9930212
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová PVC Arbiton MACK v bielej matnej farbe s rozmermi 60x20x2500 mm je ideálnym riešením pre každého, kto túži po estetickom a modernom dokončení interiéru. Jej minimalistický dizajn harmonicky doplní akýkoľvek typ podlahy a môže poskytnúť elegantný prechod medzi podlahou a stenou. Vyrobená z kvalitného PVC, táto lišta je odolná voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu, čo zaručuje jej dlhú životnosť aj v náročnejších podmienkach. Ľahká montáž a údržba sú ďalšími významnými benefitmi, ktoré oceníte. Vďaka jej flexibilite sa prispôsobuje aj zvlneným stenám, čo výrazne uľahčuje inštaláciu. Biela matná povrchová úprava poskytuje nadčasový vzhľad a možností kombinácií vo vašich interiéroch sú neobmedzené. S lištou Arbiton MACK získate moderný dizajn a praktickosť v jednom balení, či už renovujete svoj domov alebo budujete nový priestor.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905167803554 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | MACK |
| Názov dekoru: | Biela matná |
| Číslo dekoru: | 40 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
