Lišta soklová PVC Arbiton MACK Čierna matná 220 60x20x2500 mm
Kód: 6632201
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová PVC Arbiton MACK v elegantnej čiernej matnej farbe je ideálnym doplnkom pre moderné interiéry. S rozmermi 60x20 mm a dĺžkou 2500 mm, táto lišta ponúka robustnosť a maximálnu flexibilitu pri inštalácii. Materiál PVC zabezpečuje jednoduchú údržbu a vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu, čo znamená, že sa nemusíte obávať o jej vzhľad ani pri každodennej záťaži. Čierna matná povrchová úprava vytvára elegantný kontrast s akýmikoľvek podlahovými povrchmi, zatiaľ čo klasické línie lišty dodajú vášmu domovu sofistikovanosť. Vytvorte si dokonalý dojem s lištou, ktorá kombinuje funkčnosť s estetikou.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905167853245 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | MACK |
| Názov dekoru: | Čierna matná |
| Číslo dekoru: | 220 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
