Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Antický 136 60x20x2500 mm
Kód: 9930224
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Antický je ideálnym riešením na zakrytie nežiaducich medzier medzi podlahou a stenou. S rozmermi 60 x 20 mm a dĺžkou 2500 mm ponúka estetický a funkčný prvok, ktorý perfekne doplní váš interiér. Jej antický dubový vzhľad nielenže dodá priestoru elegantný nádych, ale zároveň napomôže k optickému prepojeniu s ostatnými drevenými doplnkami vo vašej domácnosti. Vďaka vyhotoveniu z kvalitného PVC je táto lišta odolná voči vlhkosti a mechanickému poškodeniu, čo zaručuje jej dlhú životnosť aj v náročnejších podmienkach. Montáž je jednoduchá a bezproblémová, pričom jej nízka hmotnosť uľahčuje manipuláciu a inštaláciu. Vyberte si Lištu soklovú PVC Arbiton MACK a posuňte estetiku vašich priestorov na novú úroveň!Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905167803677 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | MACK |
| Názov dekoru: | Dub Antický |
| Číslo dekoru: | 136 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
