Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Arena 42 60x20x2500 mm
Kód: 9930221
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová PVC Arbiton MACK v dekore Dub Arena je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a esteticky príjemné doplnky do svojich interiérov. S rozmermi 60x20 mm a dĺžkou 2500 mm poskytuje stabilitu a spolu s prirodzeným vzhľadom dubového dreva skvele doplní moderné aj tradičné podlahy. Materiál PVC zaručuje dlhú životnosť a jednoduchú údržbu, takže si môžete vychutnať elegantný vzhľad bez zbytočnej námahy. Navyše, jeho jednoduchá inštalácia znamená, že renovácia či výmena je rýchla a bezproblémová, čo oceníte najmä pri rýchlej premene vášho domova na miesto pohodlia a štýlu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905167803646 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | MACK |
| Názov dekoru: | Dub Arena |
| Číslo dekoru: | 42 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
