Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Edmonton 132 60x20x2500 mm
Kód: 9930226
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vylaďte vzhľad svojich interiérov s lištou soklovou PVC Arbiton MACK v elegantnom odtieni Dub Edmonton. S rozmermi 60x20 mm a dĺžkou 2500 mm sa táto lišta stane dokonalým zakončením vašich podláh, pričom skryje nevzhľadné spoje a nerovnosti medzi stenou a podlahou. Vyrobená z odolného PVC, zaručuje nielen dlhú životnosť, ale aj minimálnu potrebu údržby – stačí ju občas utrieť a zachová si svoj estetický vzhľad. Dokonalá kombinácia praktických funkcií a moderného dizajnu robí z tejto lišty ideálnu voľbu pre každú domácnosť či komerčný priestor. Pridajte nádych luxusu a štýlu do svojho domova s touto kvalitnou lištou, ktorá zvýrazní vašu podlahu ako nikdy predtým.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905167803707 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | MACK |
| Názov dekoru: | Dub Edmonton |
| Číslo dekoru: | 132 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
