Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Lingburg 04 60x20x2500 mm
Kód: 9930223
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová PVC Arbiton MACK v elegantnom odtieni Dub Lingburg je ideálnym riešením pre harmonické doladenie interiéru vášho domova. S rozmermi 60x20 mm a dĺžkou 2500 mm ponúka stabilný a atraktívny rám pre vaše podlahy, ktorý súčasne chrání zárubne pred mechanickým poškodením. Materiál PVC zaručuje nielen odolnosť voči vlhkosti, ale aj ľahkú údržbu, čo šetrí váš čas a energiu. Vďaka prirodzenému vzhľadu dreva a štýlovému dizajnu, dokáže táto lišta vytvoriť príjemnú atmosféru a dodať vašim priestorom nádych elegancie a nadčasovosti.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905167803660 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | MACK |
| Názov dekoru: | Dub Lingburg |
| Číslo dekoru: | 04 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
