Lišta soklová PVC Arbiton MACK Dub Loft 03 60x20x2500 mm
Kód: 9930222
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lišta soklová PVC Arbiton MACK v dekore Dub Loft 03 je ideálnym riešením pre moderné interiéry, ktoré potrebujú eleganciu a funkčnosť v jednom. S rozmermi 60x20 mm a dĺžkou 2500 mm sa táto lišta dokonale prispôsobí každému priestoru, zabezpečujúc elegantný prechod medzi stenou a podlahou. Vyrobená z kvalitného PVC, zaručuje vysokú odolnosť voči vlhkosti a opotrebovaniu, čo predlžuje jej životnosť a udržuje jej vzhľad aj v náročnejších podmienkach. Vďaka svojmu modernému dizajnu v dekore prírodného dreva pridáva interiéru na štýle a ľahko sa montuje, takže si môžete rýchlo a bez námahy zlepšiť vzhľad svojich miestností.Dodatočné parametre
| Kategória: | Soklové lišty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905167803653 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE): | ÁNO |
| Produktová skupina: | Soklové lišty |
| Typ výrobku: | Soklová lišta Plastová PVC |
| Kolekcia: | MACK |
| Názov dekoru: | Dub Loft |
| Číslo dekoru: | 03 |
| Ks v balení: | 20 |
| Výška: | 60 mm |
| Šírka: | 20 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
