Podložka Abover MULTI HEAT 2mm, vhodná na podlahové vykurovanie Vysokokvalitná podložka pod plávajúce podlahy

Kód: PH2020
Neohodnotené
€3,30 / m² €2,75 bez DPH €3,30 / 1 m2
Skladom

PODLOŽKA MULTI HEAT  na podlahové vykurovanie - jej trvalo elastický základ je vyrobený z polyetylénovej peny s vysokou hustotou. Má 100 μm polyetylénovú filmovú vrstvu s prekrytím 60 mm a samolepiacim pásikom 19 mm.

Detailné informácie

Montáž podlahy zdarma
Montáž podlahy zdarma
pri vybraných drevených podlahách alebo zníženie ceny podlahy o cenu montáže.
Doprava Slovensko zdarma
Doprava Slovensko zdarma
pri objednávke nad 199,- EUR, drevené podlahy bez podmienok.
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod, po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.

Podrobný popis

PODLOŽKA MULTI HEAT - jej trvalo elastický základ je vyrobený z polyetylénovej peny s vysokou hustotou. Má 100 μm polyetylénovú filmovú vrstvu s prekrytím 60 mm a samolepiacim pásikom 19 mm.

 

Použitie: Podložka odolná voči vlhkosti, vytvorená pre plávajúce podlahy a parkety, prispôsobená na podlahové vykurovanie.

 

Vlastnosti: Zvuková izolácia, zvuková izolácia, vysoká absorpcia zvuku. Neobsahuje zmäkčovadlá, azbest, formaldehyd, halogény a ťažké kovy. Spĺňa francúzske smernice AFSSET A + pre požiadavky na VOC (prchavé organické zlúčeniny)

 

Chemická odolnosť: Voda, väčšina čistiacich prostriedkov pre domácnosť, soľné roztoky, kyseliny, zásady, čiastočne odolná voči organickým rozpúšťadlám a uhľovodíkom.

 

Skladovanie: Podľa možností neskladujte vonku, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Napriek odplyneniu spodnej vrstvy počas skladovania môže pena stále obsahovať určité množstvo izobutánu, ktorý v kombinácii s atmosférickým kyslíkom môže produkovať extrémne horľavú zmes plynov. Počas skladovania zabezpečte dobré vetranie miestnosti, najmä na nižších úrovniach. Zabráňte elektrostatickému výboju. Chráňte pred teplom. Nepoužívajte otvorený oheň, nefajčite.

 

Pokládka: Ľahké rezanie jednoduchým nožom. Položte fóliu stranou nadol a penovou stranou smerom hore k povrchu. Spojte povrch podkladu pomocou lepiacej tesniacej pásky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: