Podložka Cezar BASIC WOOD NATURE 7 mm drevovláknitá - hobra
Kód: 8410076
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Podložka Cezar BASIC WOOD NATURE s hrúbkou 7 mm z drevovláknitého materiálu je ideálnym riešením pre každú domácnosť, ktorá túži po pohodlnom a esteticky príjemnom prostredí. Jej prírodný vzhľad v kombinácii s vysokou elasticitou poskytuje vynikajúcu oporu pre všetky typy podláh, čím zabezpečuje dlhodobú životnosť vašich podlahových krytín. Kvalitná absorpcia zvuku a tepla navyše prispieva k vytvoreniu príjemného a tichého prostredia, ktoré oceníte v každom okamihu. S podložkou Cezar BASIC WOOD NATURE získate nielen praktického pomocníka pri inštalácii podlahy, ale aj prehrmujúci pocit domova, v ktorom sa budete cítiť skvele.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod podlahy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.127 kg |
| EAN: | 5907684647925 |
| Hrúbka celkom: | 7 mm |
| Formát: | 0,59 x 0,79 m |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m): | NIE |
| Hustota QW [kg/m3]: | 250 |
| Materiál: | Drevovlákno |
| Použitie: | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba: | Zelená |
| Typ balenia: | Pláty |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS [t/m2]: | 20 |
| Redukcia kročajového hluku IS [dB] (v miestnosti dole): | 19 |
| Produktová skupina: | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku: | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Ks v balení: | 20 |
| Balení na palete: | 26 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť: | Nevhodné |
| Tepelný odpor R [m2 K/W]: | 0,1 |
| Redukcia priestorového hluku RWS [%]: | 15 |
| Vyrovnanie nerovností PC [mm]: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
