Profil AL prechodový 37 mm, fólia C003, 0,93 m, samolepiaco-narážací oblý, Gerflor
Kód: 9040003
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod,
po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.
Podrobný popis
Profil AL prechodový 37 mm od Gerfloru, potiahnutý fóliou C003, je ideálnym riešením pre elegantné a funkčné prepojenie medzi rôznymi povrchmi. S dĺžkou 0,93 m a inovatívnym samolepiacím narážacím oblým dizajnom, tento profil zabezpečuje jednoduchú a rýchlu inštaláciu bez potreby špeciálnych nástrojov. Jeho moderný vzhľad a vysoká odolnosť voči opotrebovaniu zaručujú nielen estetický dojem, ale aj dlhú životnosť, čím sa stáva praktickým prvkom každého interiéru. Pridajte do svojho priestoru profesionálny nádych s Profilom AL, ktorý sa pôsobivo prispôsobí akémukoľvek štýlu podlahy.Dodatočné parametre
| Kategória: | Podlahové profily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.205 kg |
| EAN: | 3475710612312 |
| Profil, tvar: | Oblý |
| Materiál: | Hliník |
| Produktová skupina: | Profily |
| Povrchová úprava: | PVC fólia |
| Typ výrobku: | Prechodové profily - Samolepiaco-narážacie |
| Kolekcia: | Multifunkčný profil 0642 |
| Číslo dekoru: | C003 |
| Montáž: | Samolepiaci + narážací |
| Na výškový rozdiel do (mm): | 8 mm pri montáži na lepidlo, 17 mm pri montáži na tŕne |
| Výška: | 4,6 mm |
| Šírka: | 37 mm |
| Dĺžka: | 930 mm |
| Samolepiace prevedenie s lepidlom: | ÁNO |
| Viditeľné skrutky: | NIE |
| Neviditeľné skrutky/tŕne: | ÁNO |
| Silikónové tesnenie: | NIE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
