Vinyl BLOOM UNI TAUPE - hrúbka 4,5 mm, AC4, PROTECSHIELD™, CLIC - bez lepenia VINYLOVÉ CLICOVÉ PODLAHY Gerflor

Kód: GERCC40 0868
Neohodnotené
Značka: Gerflor
€41,80 / m2 €34,83 bez DPH €41,80 / 1 m2
Dodanie do 2 - 5 dní

Detailné informácie

Montáž podlahy zdarma
Montáž podlahy zdarma
pri vybraných drevených podlahách alebo zníženie ceny podlahy o cenu montáže.
Doprava Slovensko zdarma
Doprava Slovensko zdarma
pri objednávke nad 199,- EUR, drevené podlahy bez podmienok.
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod, po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.

Podrobný popis

gerflor logo           Gerflor Creation 30 certifikaty

 

Creation 40 Solid Clic je inovatívna PVC podlaha, ktorá kombinuje najlepšie vlastnosti pevnej a komfortnej vrstvy pre optimálnu rovnováhu. S jeho XL lamelami (1,5 m) a transparentnou nášľapnou vrstvou ponúka autentický vzhľad, ktorý prináša modernú atmosféru do vášho interiéru. S vysokou kvalitou dizajnu a štruktúrovaným embosovaním poskytuje ultra-realistický dojem.

Vďaka 4V spárám, ktoré napodobňujú efekt dlaždíc a lamel, získate podlahu s elegantným a sofistikovaným vzhľadom. S ochrannou vrstvou Protecshield™ sa Creation 40 Solid Clic môže pochváliť prirodzeným vzhľadom a zvýšenou odolnosťou voči poškrabaniu a škvrnám, čo uľahčuje údržbu.

Inštalácia tohto produktu je jednoduchá vďaka vylepšenému CLIC systému, ktorý kombinuje ticho a robustnosť. Vďaka integrovanej technológii teplotnej adaptácie je podlaha odolná voči zmenám teploty a môže byť inštalovaná priamo na dlažbu s minimálnymi spármi (<6 mm/<2 mm). Bez použitia lepidla je inštalácia Creation 40 Solid Clic jednoduchá a rýchla. Navyše je vhodná na inštaláciu s podložkami Gerflor, čo zabezpečuje ešte väčší komfort.

Trieda zaťaženia tohto produktu je podľa európskej klasifikácie 23-32-41, čo znamená, že je vhodný pre komerčné využitie. Creation 40 Solid Clic je teda ideálnou voľbou pre rôzne prostredia, vrátane obchodov a kancelárií.

Vyrobené v Európe s patentovaným gravitačným systémom, Creation 40 Solid Clic sa pýši nízkou uhlíkovou stopou a ekologickým prístupom. Viac ako 55% obsahu podlahy je vyrobené z recyklovaných materiálov a produkt je 100% recyklovateľný. S tvrdohlavo dosiahnuteľnou hodnotou TVOC <10µg/m3 poskytuje najlepšiu kvalitu vnútorného vzduchu. Creation 40 Solid Clic je takisto bezpečný pre vaše zdravie, bez obsahu Reach, ftalátov a formaldehydov.

 

 

Doprajte si kvalitnú, odolnú a ekologickú podlahu s Creation 40 Solid Clic a vytvorte si priestor, v ktorom sa budete cítiť prirodzene a pohodlne.

 

 

 

creation 40 click 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: