Vinyl SALENTO LIGHT GREY - hrúbka 4,5mm, A3, PROTECSHIELD™, CLIC - bez lepenia VINYLOVÉ CLICOVÉ PODLAHY Gerflor

Kód: GERCC30 1287
Neohodnotené
Značka: Gerflor
€37,20 / ks €31 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Montáž podlahy zdarma
Montáž podlahy zdarma
pri vybraných drevených podlahách alebo zníženie ceny podlahy o cenu montáže.
Doprava Slovensko zdarma
Doprava Slovensko zdarma
pri objednávke nad 199,- EUR, drevené podlahy bez podmienok.
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
otvorená pondelok-piatok: 08:00 - 16:30 hod, po 16:30 hod a v sobotu sa môžete objednať.

Podrobný popis

Creation 30 Solid Clic je inovatívna podlaha s moderným dizajnom a vysokou kvalitou. Táto podlaha prináša najlepšiu rovnováhu medzi rigidnou a komfortnou vrstvou, čo zaisťuje optimálne pohodlie a odolnosť. S XL lamelami šírky 1,5 metra ponúka autentický a elegantný vzhľad do vášho priestoru.

Transparentná nášľapná vrstva dodáva podlahe prirodzený vzhľad, zatiaľ čo štruktúrovaný embossing pridáva ultra-realitný dojem. S 4V spárami môžete vytvoriť efekt dlaždíc a lamel, ktorý oživí interiér. Vďaka jedinčnej technológii ochrannému povlaku Protecshield™ má podlaha prirodzený vzhľad a je odolná voči poškriabaniu a škvrnám, čo zaisťuje jednoduchú údržbu.

Inštalácia a údržba Creation 30 Solid Clic sú veľmi jednoduché vďaka vylepšenému CLIC systému, ktorý kombinuje ticho a robustnosť. Vďaka integrovanej technológii teplotnej adaptácie je podlaha odolná voči teplotným zmenám. S posilneným rigidným jadrom je možné podlahu inštalovať priamo na dlažbu s minimálnymi spármi. Inštalácia je bez lepenia a jednoduchá.

Trieda zaťaženia Creation 30 Solid Clic je podľa európskej klasifikácie 23-31, čo znamená, že je ideálna pre bytové využitie. Podlaha je odolná voči bežnému opotrebeniu a zaručuje dlhú životnosť.

Výroba Creation 30 Solid Clic prebieha v Európe s patentovaným gravitačným systémom, čo zaisťuje nízku uhlíkovú stopu. Viac ako 55% podlahy je vyrobené z recyklovaného obsahu a celý produkt je 100% recyklovateľný. Táto podlaha prináša ekologický prístup s redukciou uhlíkovej stopy o 30% v porovnaní s konkurenciou. Splňuje vysoké štandardy zdravia a bezpečnosti s TVOC hodnotou nižšou ako 10µg/m3 a bez prítomnosti ftalátov a formaldehydov.

V kolekcii Creation je k dispozícii viac ako 30 základných dekorov, ktoré ponúkajú širokú škálu výberu a umožňujú vám vytvoriť si ideálny dizajnový priestor vo vašom domove.

1) Povrchová úprava

2) Nášľapná vrstva

3) Dekorová vrstva

4) Komfortná vrstva

5) Rigidné jádro

6) Gerflor Clic Zámok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: